Երևանում մի շարք հասցեներում, վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված, ջրամատակարարումը ժամանակավորապես կդադարեցվի։ Այս մասին հայտնում են «Վեոլիա Ջուր» ընկերությունից։
«Փետրվարի 19-ին ժամը 10:00-24:00 կդադարեցվի Երևանի Շենգավիթ վարչական շրջանի՝ Գ. Նժդեհի, Բագրատունյաց, Շահամիրյան, Ֆրունզեի, Մայիսի 9, Մխչյան, Կատովսկու, Մուսայելյան, Պատկանյան, Մադոյան, Արագածի, Օդեսայի, Բայդուկովի, Հրազդանի, Լ.Խաչիկյան, Կողբի, Գորգագործների, Սմբատ Զորավարի, Ղարիբջանյան, Եղբայրության, Մանթաշյան, Մանանդյան, Շևչենկոյի, Նիզամու, Մասիսի,  Զ.Եսայան, Հ․Հովսեփյան փողոցների և նրբանցքների, Ներքին Շենգավիթ և Նորագավիթ թաղամասերի, Վերին Շենգավիթ թաղամաս՝ 1-ին, 2-րդ, 10-րդ, 11-րդ  փողոցների ու նրբանցքների, Եղ.Թադևոսյան փողոցի և նրբանցքի, Սևանի փողոցի և նրբանցքի, Արին-Բերդի փողոցի և նրբանցքի, Արցախի 4 նրբանցքի, Արտաշիսյան 39-81, Չեխովի 1-50, Արշակունյաց 36-330, Ս․Տարոնցի 1-10 համարների և նրբացքների ջրամատակարարումը»,– նշված է ընկերության տարածած հաղորդագրության մեջ։